company logo

PKO Bank Polski Ekstraklasa 2023/24 Seria 1

Zestaw podstawowy

Zestaw podstawowy kolekcji składa się z 216 kart. Wszystkie kluby są równomiernie reprezentowane przez dwunastu zawodników. Zestaw obejmuje także cztery limitowane wersje równoległe: Chrome Touch (1 of 400), Red Stripes (1 of 150), Sea Storm (1 of 50) i Golden Fireworks 1 of 1

Zdjęcie kolekcji

Team Spirit & Whole World

Na kartach Team Spirit znajdziesz po dwóch graczy z każdej drużyny. W ramach zestawu dostępna jest również karta z logo poszczególnych klubów. Zestaw jest również dostępny w limitowanych wersjach Spotlights 1 of 190, Gold Party x/40 i pięknym, podwójnie sygnowanym Dual Auto x/15. 

Whole World z kolei przybliża nam najciekawszych legionistów. W zestawie znalazło się miejsce dla 36 zagranicznych piłkarzy, z których każdy ma swoją kartę w wersji Red Globe 1 z 130, Blue Globe x/25 i Golden Globe 1 of 1.

Zdjęcie kolekcji

Next Gen & Rivals Forever

Zestaw NextGen przedstawia 18 utalentowanych piłkarzy, którzy mają potencjał na przyszłość zarówno w kraju, jak i za granicą. Młodzi futboliści dostępni są także na podpisywanej karcie Auto x/25 oraz w limitowanych wersjach równoległych Copper x/20 i Gold 1/1.

W zestawie Rivals Forever prezentujemy 18 "wiecznych" rywalizacji, które dostarczają wielu emocji w PKO BP Ekstraklasie

Zdjęcie kolekcji

True Patriots

Zestaw True Patriots ukazuje dziewięciu piłkarzy ligi polskiej, którzy są lojalni wobec swoich klubów i samej ligi. Zarówno na boisku, jak i poza nim, są szanowanymi postaciami. Karty są dostępne także w równoległych wersjach Silver Glitters z limitem x/50 i Golden Glitters 1/1. Częścią zestawu jest również podpisana wersja Auto x/15.

Zdjęcie kolekcji

Authentic Signature & Team Unity

Zestaw Authentic Signature z oryginalnymi podpisami piłkarzy podzielony jest na trzy wersje: Level 1 (27 graczy, limit x/169), Level 2 (18, x/139) i Level 3 (9, x/89). 

Na kartach Team Unity każdy klub reprezentują czterej wybrani piłkarze. Limitowana karta x/15 zawiera także fragment "manufactured" naszywki z logo klubowego. Karty czterech graczy tego samego klubu tworzą kompletne logo.

Zdjęcie kolekcji

Game Jersey & Unique Mark

Karty z oryginalnymi noszonymi koszulkami są bardzo poszukiwane wśród kolekcjonerów. W ramach kolekcji PKO BP Ekstraklasy będą dostępne karty Game Jersey x/95, z których powstanie również wersja limitowana x/25 z autografem gracza

Fragmenty nazwisk, numerów, emblematów czy logo klubu z noszonych strojów piłkarskich zostały umieszczone w kartach Unique Mark, które są mocno limitowane i dają kolekcjonerom świetną okazję do ułożenia pełnego nazwiska czy logo ulubionego gracza lub drużyny

Zdjęcie kolekcji

Galeria

Zdjęcie kolekcjiZdjęcie kolekcji

Informacje o zbiórce

 • Rozpoczęcie sprzedaży:

  Listopad 2023

 • Sprzedaż:

  W e-sklepie SportZoo.store/pl, w sieci sklepów Delikatesy Centrum, Kolporter, E.leclerc, Intermarche, Marketvita, Media Star, Świat Prasy, Tabak, Wasz Sklep Spar, Inmedio, Relay, w wybranych klubowych sklepach dla kibiców oraz u innych specjalizowanych sprzedawców.

 • Album kolekcjonerski:

  Tak

 • Opakowania:

  Retail box – 24 saszetek po 6 kart każdy 
  Retail saszetka - 6 kart 
  Blaster box – 6 saszetek po 8 kart każdy 
  Blaster saszetka - 8 kart 
  Hobby box – 10 saszetek po 8 kart każdy 
  Hobby saszetka - 8 kart
  Exclusive shot box - 1 karta Unique Mark 
  Pakiet startowy - 1 album kolekcjonerski, 2 Retail saszetki, 1 przewodnik kolekcjonerski

 • Puzzle Quest:

  Uczestnik konkursu zbiera wszystkie elementy układanki z 1. serii PKO BP Ekstraklasa 2023/24, rejestruje wszystkie 9 kodów na stronie www.sportzoo.pl/konkursy i wybiera jedną z dostępnych kart, która go interesuje.

Oficjalny producent kart kolekcjonerskich

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo