Wiadomości

Obraz wiadomości
20. 5. 2024

Nowe karty PKO BP Ekstraklasy razem z oczekiwaną nowością!

Fani piłki nożnej i kolekcjonerzy kart PKO BP Ekstraklasy doczekali się! Z zakończeniem sezonu piłkarskiego wychodzi druga kolekcja kart. Posłuchaliśmy również opinii fanów i do kolekcji dodaliśmy oczekiwaną nowość!

Obraz wiadomości
9. 1. 2024

Zmiany w sprzedaży kart LIVE

W nowym roku kalendarzowym 2024 podjęliśmy decyzję o zmianach w sprzedaży i kreacji kart LIVE, które wydajemy w roku 2023/24 w ramach polskiej piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy.

Obraz wiadomości
29. 11. 2023

Nowe karty PKO BP Ekstraklasy już dostępne!

Fani najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej po długich latach oczekiwania doczekali się nowej kolekcji kart do zbierania!

Obraz wiadomości
13. 10. 2023

Na jakim etapie jest przygotowanie kart PKO BP Ekstraklasa?

Pierwsze karty LIVE odniosły sukces wśród kolekcjonerów i fanów, dlatego nie możemy się już doczekać premiery całej kolekcji. Przeczytaj, na jakim etapie przygotowań jest nadchodząca kolekcja PKO BP Ekstraklasa 2023/24 i czego możesz się w niej spodziewać.

Obraz wiadomości
2. 8. 2023

Sezon 2023/24 PKO Bank Polski Ekstraklasy z kartami kolekcjonerskimi

Kibice piłki nożnej i kolekcjonerzy znów będą mogli zbierać karty z zawodnikami uczestniczącymi w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy. To efekt umowy podpisanej między ligą a producentem kart SportZoo

Obraz wiadomości
1. 8. 2023

Pierwsze karty PKO Bank Polski Ekstraklasy będą dostępne już tego lata!

Dzięki konceptowi kart SportZoo LIVE pierwsze karty PKO Bank Polski Ekstraklasy kupisz już tego lata! Nieustannie będziemy wydawać karty na TOP momenty, które będą miały miejsce na polskich boiskach piłkarskich.

Oficjalny producent kart kolekcjonerskich

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo