company logo

PKO Bank Polski Ekstraklasa 2023/24 Seria 2

Podstawowy zestaw & Goal Explosion

Rozszerzamy podstawowy zestaw o 216 kart. Do listy zawodników dodaliśmy tych, którzy nie znaleźli się w pierwszej serii lub przeszli do innych klubów w trakcie sezonu. Oprócz podstawowej wersji wychodzi również podstawowy zestaw dostępny w równoległych wersjach Chrome Touch 1of250, Red Stripes 1of150, Sea Storm 1of50 oraz Golden Fireworks 1of1

Zestaw Goal Explosion obejmuje 36 wybranych zawodników, którzy najczęściej znajdują się w blasku reflektorów. Pierwszorzędni strzelcy obciążają konto przeciwników golami, gdzie bliżej poznasz ich dzięki równoległym wersjom zestawu Red Celebration x/95 i Blue Celebration x/60. Kolekcjonerzy mogą także cieszyć się z wersji z podpisami Auto x/25.

Zdjęcie kolekcji

Joker & Defense Fortress

Może często nie strzelają goli, ale są ważnymi filarami swoich drużyn. W zestawie Joker miejsce dostało 18 zawodników, dla których, oprócz podstawowej wersji, dostępne są równoległe wersje Green Limited x/95, Blue Limited x/40 oraz z podpisami Gold Auto x/15 i Black Auto 1 of 1. 

Kluczowi obrońcy przedstawieni w zestawie Defense Fortress. Liderzy defensywy często nie otrzymują dużo uwagi, ale mecz po meczu dają z siebie wszystko dla dobra swoich drużyn. Oprócz podstawowej wersji, ten zestaw jest również dostępny w równoległej wersji Clear Sky z limitem x/115.

Zdjęcie kolekcji

National Treasures & Story of Glory

Z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy 2024 w specjalnym zestawie skupiliśmy się na 36 reprezentantach swoich krajów, grających w polskiej najwyższej lidze piłkarskiej. Oprócz równoległej wersji Wawing Flag x/25, oferujemy również unikatową kartę Auto Flag x/15 z naszywká flagi narodowej i oryginalnym podpisem reprezentanta. 

Wysłuchaliśmy opinii kolekcjonerów i pod naszą lupę trafiły także ligowe legendy. Karierę dziewięciu ikonicznych zawodników przedstawiamy w zestawie Story of Glory, gdzie oprócz równoległej wersji Die Cut Limited x/35 wyróżnią się także rzadkie karty z podpisami Die Cut Auto x/15 oraz unikatowa nisko limitowana wersja z podpisami Die Cut Cosmic Auto x/5.

Zdjęcie kolekcji

Authentic Signature & Teamwork

Jak to często bywa w naszych kolekcjach, nie zabraknie oddzielnego zestawu z podpisami. Zestaw noszący nazwę Authentic Signature jest podzielony na trzy poziomy: Poziom 1 z limitem x/169 (27 zawodników), Poziom 2 x/139 (18 zawodników) oraz Poziom 3 x/89 (9 zawodników). 

Kolekcjonerzy i fani poszczególnych klubów znajdą coś dla siebie w zestawie Teamwork. Klubowe karty z czterema zawodnikami, które zawierają fragmenty ich meczowych koszulek w limicie x/15, na pewno będą należały do najbardziej poszukiwanych kart w kolekcji.

Zdjęcie kolekcji

Game Jersey & Unique Mark

Fragmenty koszulek meczowych znajdują się również w zestawie Game Jersey x/95, który w równoległej wersji Auto x/25 został wzbogacony o autograf zawodnika. Karta z fragmentem materiału meczowego dostępna jest dla 36 zawodników. 

Karty Unique Mark należą do najlepszych, jakie można zdobyć w kolekcji. Nisko limitowane karty i ogromny fragment koszulki meczowej w postaci litery z imiennika zawodnika lub fragmentu z logo drużyny. Ta karta jest wyłączną częścią zestawu Exclusive shot.

Zdjęcie kolekcji

Galeria

Zdjęcie kolekcjiZdjęcie kolekcji

Informacje o zbiórce

 • Rozpoczęcie sprzedaży:

  Maj 2024

 • Sprzedaż:

  W e-sklepie SportZoo.store/pl, w salonach Empiku, sieciach sklepów Dino, księgarniach Świat Książki, wybranych fanshopach i specjalistycznych sklepach internetowych.

 • Album kolekcjonerski:

  Tak

 • Opakowania:

  Retail box – 24 saszetek po 6 kart każdy 
  Retail saszetka - 6 kart 
  Blaster box – 6 saszetek po 8 kart każdy 
  Blaster saszetka - 8 kart 
  Hobby box – 10 saszetek po 8 kart każdy 
  Hobby saszetka - 8 kart
  Exclusive shot box - 1 karta Unique Mark 
  Pakiet startowy - 1 album kolekcjonerski, 2 Retail saszetki, 1 przewodnik kolekcjonerski

 • Puzzle Quest:

  Uczestnik konkursu zbiera wszystkie elementy układanki z 2. serii PKO BP Ekstraklasa 2023/24, rejestruje wszystkie 9 kodów na stronie www.sportzoo.pl/konkursy i wybiera jedną z dostępnych kart, która go interesuje.

Oficjalny producent kart kolekcjonerskich

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo