Obraz wiadomości
13. 10. 2023

Na jakim etapie jest przygotowanie kart PKO BP Ekstraklasa?

Pierwsze karty LIVE odniosły sukces wśród kolekcjonerów i fanów, dlatego nie możemy się już doczekać premiery całej kolekcji. Przeczytaj, na jakim etapie przygotowań jest nadchodząca kolekcja PKO BP Ekstraklasa 2023/24 i czego możesz się w niej spodziewać.
Zdjęcie autora

SportZoo

Pierwsze karty zostały już wydane

 

Pierwsze polskie karty w ramach projektu LIVE z pracowni SportZoo ujrzały już światło dzienne i cieszą się dużym powodzeniem wśród kolekcjonerów. Wypuszczone do obiegu Karty prezentują TOP momenty tegorocznych rozgrywek i debiuty najzdolniejszych piłkarzy. Karty w krótkim czasie zyskały spore zainteresowanie kolekcjonerów i fanów, każda wydana karta LIVE posiada limitację przekraczającą x/100.

 

Na podstawie opinii kolekcjonerów zdecydowaliśmy się również nie wydawać kart LIVE w przypadku, gdyby miała zostać wydana tylko jedna karta. Rozpoczynamy teraz przedsprzedaż co najmniej dwóch kart LIVE.

 

Jeżeli chcielibyście zobaczyć jak na żywo wyglądają karty LIVE, możecie obejrzeć filmik Łukasza Musioła lub Sebeqa19801, którzy opowiedzą o nich trochę więcej.

 

Jak radzimy sobie z kolekcją PKO BP Ekstraklasa 23/24, I seria?

 

Zestaw piłkarskich kart kolekcjonerskich PKO BP Ekstraklasy wchodzi w końcową fazę. Projekt całej kolekcji jest już ukończony i produkcja jest w toku. W najbliższych dniach karty zostaną podpisane przez piłkarzy. W międzyczasie pracujemy nad kartami zawierającymi kawałki strojów meczowych należących do zawodników, ta produkcja jest najtrudniejsza i zajmuje najwięcej czasu. Wkrótce zaprezentujemy wszystkie zestawy za pośrednictwem naszych sieci społecznościowych.

 

Interaktywne gry i zbieranie puzzli!

 

Oprócz kart standardowych przygotowaliśmy dla Ciebie także „karty dodatkowe”. Z pakietów Retail i Blaster będziesz mógł zdobyć karty z Minigrami, czekają na Ciebie dwa rodzaje gier. W pakietach Hobby możesz znaleźć kawałki układanki i poskładać sobie całe Puzzle. Po złożeniu całości będziesz mógł otrzymać nagrodę w postaci ekskluzywnej karty z podpisem zawodnika.

 

Gdzie będzie można kupić karty?

 

Opakowania i pakiety będzie można kupić nie tylko w naszym e-shopie, ale dostępne będą także w wybranych sklepach na terenie całej Polski. Aktualnie finalizujemy umowy z czołowymi polskimi sprzedawcami na dystrybucję naszych kart. Dodatkowe informacje o punktach sprzedaży będą dostępne na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Zdjęcie autora

SportZoo

Oficjalny producent kart kolekcjonerskich

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo