Obraz wiadomości
29. 11. 2023

Nowe karty PKO BP Ekstraklasy już dostępne!

Fani najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej po długich latach oczekiwania doczekali się nowej kolekcji kart do zbierania!
Zdjęcie autora

SportZoo

Miłośnicy piłki nożnej i zapaleni kolekcjonerzy mogą cieszyć się ponad setką podpisanych kart z oryginalnymi autografami piłkarzy oraz kart z fragmentami koszulek zawodników.

 

W pakietach i boxach będzie także możliwość zdobycia specjalnych kart, takich jak zestaw Whole Worlds, karty True Patriots, przedstawiające dziewięć osobowości PKO BP Ekstraklasy, Next Gen z młodymi talentami i inne atrakcyjne zestawy.

 

Ponadto nie zabraknie również wielu limitowanych wersji kart podstawowych i specjalnych z różnymi efektami druku. Fani poszczególnych drużyn będą mieli swoją kolekcję dzięki kartom Team Unity, gdzie po zebraniu czterech zawodników z jednego klubu będzie można ułożyć logo drużyny w formie naszywki.

 

Najbardziej ekskluzywnymi kartami całej kolekcji będą karty Unique Mark, które zawierają duże fragmenty nazwisk i logotypów oraz innych elementów z koszulek piłkarzy PKO Bank Polski Ekstraklasy. W tych koszulkach piłkarze rozgrywali swoje ligowe mecze. Karty są przechowywane w magnetycznym etui i są wyłączną częścią pakietów Exclusive.

 

 

Kolekcja SportZoo PKO BP Ekstraklasa 2023/24 - Seria 1 będzie dostępna w czterech wersjach:

 

  • Pakiet i box Retail - to idealna opcja dla kolekcjonerów kart z zestawu podstawowych, które jednocześnie oferują szansę na znalezienie interesujących kart specjalnych. Można w nich także znaleźć kartę z autografem lub kawałkiem stroju.
  • Wariant Blaster - jest podobny do Retail, ale w formie pudełka jest bardziej przystępny cenowo i dodatkowo oferuje wyższą szansę na zdobycie karty z podpisem lub fragmentem stroju
  • Pakiet i box Hobby - jest idealny dla bardziej wymagających kolekcjonerów. Gwarantuje zdobycie co najmniej jednej karty z autografem oraz możliwość zdobycia innych rzadkich kart z kolekcji.
  • Exclusive Shot - zawiera jedną kartę Unique Mark przechowywaną w magnetycznym etui. Karty Unique Mark zawierają duże fragmenty strojów meczowych w formie liter z imienia zawodnika, kawałka numeru czy loga klubowego.

 

Karty można zbierać w specjalnym albumie, który jest częścią pakietu startowego wraz z dwoma pakietami Retail i drukowanym przewodnikiem po kolekcji.

 

Wszystkie produkty są dostępne do zakupu w oficjalnym sklepie internetowym www.sportzoo.store/pl. Wybrane produkty znajdziesz także w sieci sklepów Delikatesy Centrum, Kolporter, E.leclerc, Intermarche, Marketvita, Media Star, Świat Prasy, Tabak, Wasz Sklep Spar, wkrótce w Inmedio, Relay, Empik a wybranych sklepach klubowych oraz w specjalistycznych sklepach dla kolekcjonerów.

 

 

Z powodu błędu technicznego w kolekcji znajduje się kilka kart z błędnymi danymi na odwrocie, za co przepraszamy. Podjęliśmy działania, aby zapobiec podobnym problemom w przyszłości. Karty z błędnymi danymi zostaną poprawione i uwzględnione jako darmowy bonus w drugiej kolekcji na wiosnę.

Zdjęcie autora

SportZoo

Oficjalny producent kart kolekcjonerskich

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo