Obraz wiadomości
1. 8. 2023

Pierwsze karty PKO Bank Polski Ekstraklasy będą dostępne już tego lata!

Dzięki konceptowi kart SportZoo LIVE pierwsze karty PKO Bank Polski Ekstraklasy kupisz już tego lata! Nieustannie będziemy wydawać karty na TOP momenty, które będą miały miejsce na polskich boiskach piłkarskich.
Zdjęcie autora

SportZoo

Popularne karty LIVE znalazły fanów wśród kolekcjonerów w społecznościach piłkarskich i hokejowych na Słowacji i w Czechach. Wraz z przygotowaniem nowej kolekcji kart piłkarskich PKO Bank Polski Ekstraklasy przybliżymy kolekcjonerom również tego typu karty, które będą dostępne już wkrótce.

 

Są to karty, które odwzorowują najciekawsze momenty z wydarzeń w lidze. Niezależnie od tego, czy chodzi o ważne kamienie milowe, jubileuszowe gole, wyjątkowe występy piłkarzy czy ciekawe ciekawostki, wszystko pozostaje uwiecznione w SportZoo LIVE. 

 

live_1-min.png

 

Zakup kart jest ograniczony do 96 godzin od czwartku od godziny 15:00 do poniedziałku do godziny 15:00. Karty są tym bardziej wyjątkowe, że są ograniczone ilością zamawianych sztuk. Będą dostępne w naszym e-sklepie www.SportZoo.Store/pl.

 

Jednocześnie z każdej karty wykonujemy również kartę 1 z 1 w specjalnym projekcie, którą zawsze losowo dodajemy do zamówień na karty LIVE.

 

live_2-min.png

 

O chwilach, które uwieczniamy na kartach oraz samej sprzedaży kart LIVE będziemy na bieżąco informować w naszych mediach społecznościowych Facebook i Instagram. Karty LIVE dostarczamy zawsze w ciągu 45 dni od zakończenia sprzedaży kart, ale zazwyczaj wcześniej.

Zdjęcie autora

SportZoo

Oficjalny producent kart kolekcjonerskich

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo