Obraz wiadomości
31. 7. 2023

SportZoo wprowadza nowe kolekcje kart piłkarskich

Koniec czekania. Kolekcjonerzy kart piłkarskich mogą liczyć na własne kolekcje rodzimej PKO BP Ekstraklasy. Nasza firma SportZoo zajmie się ich wydaniem.
Zdjęcie autora

SportZoo

Pierwsze karty kolekcjonerskie z warsztatu SportZoo pojawiły się na rynku w sezonie 2016/17. Były to karty słowackiej ligi hokejowej. Kolekcja odniosła wielki sukces i stopniowo nawiązaliśmy współpracę ze Słowackim Związkiem Piłki Nożnej, organizacją sportów walki Oktagon MMA, czeskimi rozgrywkami piłkarskimi FORTUNA:LIGA, Słowackim Związkiem Hokeja na Lodzie oraz czeską ligą hokejową Tipsport ELH.

 

Mamy za sobą blisko 40 wydanych z sukcesem kolekcji. Każdego dnia pracujemy nad tworzeniem nowych kolekcji i udoskonalaniem procesu produkcyjnego, czego efektem jest produkt o coraz wyższej jakości, który cieszy setki kolekcjonerów i fanów sportu.

 

Naszą największą walutą są oficjalne partnerstwa z poszczególnymi ligami. „Każda wydana kolekcja jest oficjalnym produktem ligi. Posiadamy ważną licencję na tworzenie kart i ściśle współpracujemy ze związkami ligowymi oraz klubami i samymi zawodnikami – wyjaśnia założyciel i dyrektor SportZoo, Daniel Mrva.

 

Za tworzeniem kart stoi dobrze skoordynowany zespół, który z każdą kolekcją posuwa się do przodu. Niewątpliwie wśród najrzadszych i najbardziej poszukiwanych kart wśród kolekcjonerów i sympatyków są karty do podpisu oraz tzw. pamiątki – karty z fragmentami materiałów do gry.

 

Niemal każda kolekcja z pracowni SportZoo zawiera zestawy sygnatur, czyli karty z oryginalnymi podpisami. Jednak są też inne rzadkie elementy w postaci kart, w które wkładane są elementy rozgrywanych koszulek, korków, korków piłkarskich, rękawic bramkarskich lub piłek meczowych.

 

Są to niezwykle rzadkie i ograniczone karty, które nie występują tak często w paczkach. Mają wyższą wartość. Sam projekt kart jest bardzo precyzyjny. W 2019 roku piłkarska karta Marka Hamšíka z elementem wyposażenia piłkarskiego i oryginalnym autografem, wyprodukowana w limicie 10 sztuk, zdobyła prestiżową nagrodę Fedrigoni Card Couture Award, która przyznawana jest najlepszym projektom wykonanym na tekturze z konkursu Card Nature & Highline kolekcja.

 

„Uważam, że ta nagroda to także deklaracja, że ​​przywiązujemy szczególną wagę do samej produkcji kart. Intensywnie komunikujemy się z produkcją w celu optymalizacji produkcji, poprawy jakości finalnego produktu, a z każdą kolekcją uczymy się czegoś nowego. Nasza karta zdobyła nagrodę już w 2019 roku, ale jestem przekonany, że z biegiem lat w ręce kolekcjonerów trafią jeszcze lepsze karty.”

 

Karty kolekcjonerskie są popularne z kilku powodów. Niezależnie od tego, czy jest to czysta radość z rozpakowywania kart, kupowania konkretnych przedmiotów do kolekcji, czy zbierania przedmiotów ulubionego gracza lub klubu. W przypadku rzadszych kart niektórzy kolekcjonerzy przestawiają się na „inwestowanie” w karty, których wartość może wzrosnąć w przyszłości.

 

Dzieje się tak zwłaszcza z wielkimi legendami lub utalentowanymi młodymi zawodnikami. Jednak główną domeną kolekcjonowania jest radość z kart i możliwość zbliżenia się nieco do ulubionego klubu lub zawodnika poprzez karty z autografami lub karty z fragmentami materiałów do gry.

 

Tym razem wywołamy uśmiech u wielu fanów piłki nożnej z Polski, gdyż w sezonie 2023/24 przybywamy z nowym produktem w postaci kart piłkarskich PKO BP Ekstraklasy.

Zdjęcie autora

SportZoo

Oficjalny producent kart kolekcjonerskich

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo