Obraz wiadomości
9. 1. 2024

Zmiany w sprzedaży kart LIVE

W nowym roku kalendarzowym 2024 podjęliśmy decyzję o zmianach w sprzedaży i kreacji kart LIVE, które wydajemy w roku 2023/24 w ramach polskiej piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy.
Zdjęcie autora

SportZoo

Raz w miesiącu będziemy wydawać karty LIVE poszczególnych momentów. Będzie to wybór najciekawszych i najważniejszych wydarzeń minionego miesiąca. Kolekcjonerzy i fani mogą spodziewać się TOP momentów miesiąca uwiecznionych na kartkach, które będą dostępne regularnie w pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 15:00. Sprzedaż potrwa do następnego poniedziałku do godziny 15:00.

 

 

Dzięki temu etapowi wszyscy zainteresowani kartami LIVE będą musieli poczekać znacznie krócej, a zamówienia z kartami LIVE będą realizowane standardowo w ciągu dwóch tygodni od złożenia zamówienia. Uszczęśliwimy także kolekcjonerów poszczególnych zawodników lub drużyn. Anulujemy minimalną wartość zamówienia, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu kupić osobno nawet jedną kartę z naszej miesięcznej oferty.

 

 

Wraz ze wzrostem sprzedaży kart LIVE z najlepszymi momentami miesiąca, anulujemy również z możliwości odroczenia wysyłki kart do następnego zamówienia, ponieważ karty będą wydawane co miesiąc, oszczędzanie kart do następnego zamówienia nie będzie już konieczne tak jak było do tej pory.

 

 

Zmienione zasady obowiązują od 1 stycznia 2024 r., a najbliższego momentu otrzymania nowych kart LIVE będzie można spodziewać się 1 lutego 2024 r. Sprzedaż potrwa do poniedziałku, 5 lutego, do godziny 15:00.

Zdjęcie autora

SportZoo

Oficjalny producent kart kolekcjonerskich

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo