Obraz wiadomości
2. 8. 2023

Sezon 2023/24 PKO Bank Polski Ekstraklasy z kartami kolekcjonerskimi

Kibice piłki nożnej i kolekcjonerzy znów będą mogli zbierać karty z zawodnikami uczestniczącymi w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy. To efekt umowy podpisanej między ligą a producentem kart SportZoo
Zdjęcie autora

SportZoo

SportZoo zajmuje się produkcją kart kolekcjonerskich od 2016 roku. Wydaje kolekcje dla czeskiej ligi piłkarskiej FORTUNA:LIGY, ligi hokejowej Tipsport ELH czy też karty organizacji sztuk walki Oktagon MMA. Domeną SportZoo jest ciągły postęp technologiczny oraz proaktywne podejście do tworzenia kolekcji, co znajduje odzwierciedlenie w wyjątkowych zestawach. W rezultacie karty SportZoo są atrakcyjnym produktem nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych fanów, którzy szukają wartości kolekcjonerskiej lub okazji inwestycyjnych.

 

- Kolekcjonowanie kart piłkarskich jest niezwykle popularne wśród młodych ludzi, którzy regularnie zbierają karty zagranicznych klubów. Tym bardziej zależy nam, by w ten sposób promować nasze rozgrywki i pozyskiwać serca młodego pokolenia Polaków dla klubów Ekstraklasy. Kolekcje kart to jednocześnie stale rosnący segment, mają one nie tylko wartość edukacyjną i sentymentalną, ale także z biegiem lat zyskują na wartości. We współpracy ze SportZoo zaproponujemy kolekcję kart Ekstraklasy w świetnej jakości, która będzie atrakcyjna zarówno dla fanów piłki nożnej, jak i dla kolekcjonerów – komentuje Marcin Mikucki, dyrektor marketingu Ekstraklasy.

 

– Cieszymy się, że możemy udostępnić polskim kibicom karty piłkarskie PKO Bank Polski Ekstraklasy. Wierzymy, że nasz produkt pomoże pogłębić więź kibiców z ligą, klubami i samymi piłkarzami. PKO BP Ekstraklasa jest jedną z najciekawszych lig piłkarskich w Europie, w której występuje wielu znakomitych zawodników. Jesteśmy przekonani, że karty największych gwiazd staną się cennymi egzemplarzami w kolekcji pasjonatów piłki nożnej w Polsce i na świecie – powiedział założyciel SportZoo, Daniel Mrva.

 

 

Kolekcja kart piłkarskich na sezon 2023/24 przygotowana dla PKO Bank Polski Ekstraklasy przez SportZoo oprócz klasycznych kart z piłkarzami zawiera wyjątkowe dodatki oraz limitowane wersje. Znajdują się w niej m.in. zestawy kart sygnowanych autografami zawodników oraz pamiątkowe karty z akcesoriami meczowymi, takimi jak koszulki, buty piłkarskie, rękawice bramkarskie itp.

 

W rezultacie zapaleni kibice będą mieli okazję zdobyć podpisy swoich ulubionych zawodników i kolekcjonować karty drużyn nie tylko w podstawowych wersjach, ale także karty z koszulkami czy innymi elementami wyposażenia piłkarskiego. 

 

Ponadto już wkrótce kibice mogą spodziewać się pierwszych kart SportZoo LIVE, które będą wydawane na TOP momenty sezonu Ekstraklasy. Karty z limitowanych edycji będą sprzedawane w wybrane czwartki w e-sklepie www.sportzoo.store/pl. Pozostałe karty dostępne będą w sprzedaży w całym sezonie w największych sieciach handlowych, sklepach klubowych i sklepie internetowym SportZoo.

 

Informacje o nowościach i szczegółach kolekcji kart PKO Bank Polski Ekstraklasy będą publikowane na naszych portalach społecznościowych Ekstraklasy i SportZoo PL na Facebooku, Instagramie, TikToku oraz na naszej stronie internetowej.

Zdjęcie autora

SportZoo

Oficjalny producent kart kolekcjonerskich

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo